International Orthodontic Symposium

 

Дякуємо нашим воїнам - Захисникам та Захисницям!

Завдяки вам ми можемо навчатися та вчити. Саме для вас організований цей симпозіум, адже весь прибуток від події буде перерахований на виробництво автомобілів "ОртоБаггі" ( http://surl.li/lcnar ) для потреб фронту. Це наш — ортодонтів — невеликий вклад в єдину спільну мету — Перемогу! В єдності — Сила! Слава Україні!

Дорогі друзі

Ось і настав новий етап в історії розвитку української ортодонтії - "Епоха Цифри". Здавалось би, ще вчора 3Д принтери розглядалися, як "іграшка", а американські детективні історії з роздрукованими на принтері пістолетами здавалися фантастикою.

Сьогодні ж, ми відкрили нашу свідомість для чогось нового і, мабуть навіть, неочікуваного - впустили в наше лікарське життя цифрові технології. Саме ті технології, які дозволяють, наприклад, лікувати катаракту шляхом пересадки рогівки, або ставити на ноги пацієнтів з серйозними травмами опорно-рухового апарату.

Прикладів безліч, але на Симпозіумі ми говоритимемо вузько, в рамках стоматології. І навіть ще вужче - про цифрові технології в ортодонтії. Сканери, принтери, матеріали для друку, цифрові ортодонтичні апарати, цифрова діагностика, процес оцифровки пацієнтів, клініки, лабораторії, ортодонтичний прийом, в кінці кінців - ось про що говоритимемо. Ось чим будуть ділитися вітчизняні та іноземні лектори.

Ганчук ВеронікаЧекаю з нетерпінням на зустріч з вами на Міжнародному Цифровому Симпозіумі!

З теплотою,
Президент АЦО Ганчук Вероніка