ассоциация цифровой ортодонтии

Наступний симпозіум відбудеться 2-4 вересня 2021 р.

Шановні колеги!

На сьогоднішній день технології стали настільки нерозривною частиною нашого повсякденного життя, що слово «диджиталізація» вже не є якимось незнайомим та чужим. Ще кілька років тому ми говорили про, здавалось би, далеке «цифрове майбутнє стоматології», а сьогодні ми вже говоримо про необхідність застосування цифрових технологій в нашій з вами професії.

Саме ця «необхідність» - необхідність розвитку, покращення інструментів діагностики та лікування, необхідність в глибшому розумінні процесів, що відбуваються в людському організмі – і стала однією з причин організації міжнародного цифрового ортодонтичного симпозіуму «Цифрова Ортодонтія – можливості та реалізація».

Симпозіум має на меті поширити клінічний досвід міжнародної та української ортодонтичної спільноти у використанні цифрових ортодонтичних апаратів. Поділитися методами сучасної оцифрованої діагностики та лікування. Впевнитися, що «цифра» дійсно є незамінним помічником лікаря-ортодонта!

Дрогомирецька МирославаТож чекаємо на вас у вересні!

З повагою, Почесний Президент АОУ
Дрогомирецька Мирослава

Шановні колеги, друзі!

Розвиток сучасної ортодонтії не можливий без високотехнологічних комп‘ютерних технологій. Епоха цифрових методів діагностики, планування лікування і прогнозування результатів реабілітації стоматологічних пацієнтів впевнено входить в практику лікаря і вже є не просто доцільними, а і вкрай необхідними засобами забезпечення високого рівня нашого професіоналізму!

Цифрові технології: 3D принтери, CAD/CAM системи, Digital Smile Design та ін. допомагають досягти точніших, прецизійних результатів, підвищують комфорт під час стоматологічного лікування! І сьогодні є логічним, що ми будемо говорити про відкриття сателіта АОУ - Асоціації Цифрової Ортодонтії!

І я з великою приємністю запрошую Вас на 1-й Міжнародний симпозіум АЦО «Цифрова ортодонтія - можливості і реалізація», який відбудеться 3-4 вересня 2020року!

Л. Смаглюк 

Сподіваюсь на зустріч і плідну співпрацю!


З великою повагою, Президент АОУ    Л. Смаглюк!

Дорогі друзі

Ось і настав новий етап в історії розвитку української ортодонтії - "Епоха Цифри". Здавалось би, ще вчора 3Д принтери розглядалися, як "іграшка", а американські детективні історії з роздрукованими на принтері пістолетами здавалися фантастикою.

Сьогодні ж, ми відкрили нашу свідомість для чогось нового і, мабуть навіть, неочікуваного - впустили в наше лікарське життя цифрові технології. Саме ті технології, які дозволяють, наприклад, лікувати катаракту шляхом пересадки рогівки, або ставити на ноги пацієнтів з серйозними травмами опорно-рухового апарату.

Прикладів безліч, але 3-4 вересня 2020 року ми говоритимемо вузько, в рамках стоматології. І навіть ще вужче - про цифрові технології в ортодонтії. Сканери, принтери, матеріали для друку, цифрові ортодонтичні апарати, цифрова діагностика, процес оцифровки пацієнтів, клініки, лабораторії, ортодонтичного прийому, в кінці кінців - ось про що говоритимемо. Ось чим будуть ділитися вітчизняні та іноземні лектори.

І авжеж відсвяткуємо радісну подію - офіційне відкриття Асоціації Цифрової Ортодонтії, сателіта АОУ!

Ганчук ВеронікаЧекаю з нетерпінням на зустріч з вами на Міжнародному Цифровому Симпозіумі!

З теплотою
Президент АЦО Ганчук Вероніка