Експонентам

 

Шановні колеги!

Останнє десятиліття – це період надзвичайно стрімкого розвитку цифрових технологій у медичній сфері, в тому числі і в стоматології. Саме тому Асоціація Ортодонтів України заснувала в своїй структурі сателіт – Асоціацію Цифрової Ортодонтії. Основною метою Асоціації є активний розвиток цифрових технологій в ортодонтії на території України та допомога у введенні цифрового workflow у практику лікаря-ортодонта. І авжеж об’єднання зубних техніків, клінік, лабораторій та лікарів у єдину «цифрову» українську спільноту.

18-19 травня 2024 року у Києві відбудеться Четвертий Міжнародний Симпозіум «Цифрова ортодонтія – Міждисциплінарний Підхід».

У Симпозіумі очікується участь понад 200 лікарів-ортодонтів, стоматологів та спеціалістів суміжних спеціальностей, які матимуть нагоду прослухати доповіді всесвітньо відомих лекторів, поділитися «цифровим» досвідом з колегами або ж зробити перші кроки у «оцифровці» своєї практики.

Симпозіум – це чудова нагода познайомити учасників з Вашою продукцією та послугами, і представити Ваш бренд на найвищому рівні. Запрошуємо Вас взяти участь в якості експонента у роботі Симпозіуму, що створює чудові умови для встановлення та поглиблення ділових контактів та підвищення лояльності до Вашого бренду.

 
Президент АОУ Смаглюк Л.В. Президент АЦО Ганчук В.В.
 
 

Умови участі за тел.: +38 099 265 96 27, +38 067 440 34 26 (Ольга)
Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 
 
 

Платиновий спонсор симпозіуму - СП "Промед"

promed
 

Cпонсори

implantiss orthohouse cristaline servus-ua
orthostore inspe orthobox dentsply
urkdent ortosystem artortho ortho-line
Центр Цифрової Ортодонтії impress grand-ortho
 

Інформаційні спонсори

Сучасна Ортодонтія navistom Сучасна Стоматологія