Анонси лекцій

Лекція
Тема:  Сучасні тенденції розвитку ортодонтії
Анонс:
Основні напрямки розвитку сучасної стоматології:
- адитивне впровадження сучасних цифрових технологій в ортодонтичну діагностику, лікування та прогнозування результатів реабілітації пацієнтів із ЗЩП та деформаціями;
- інтеграція спеціалізованої ортодонтичної допомоги в комплекс лікувально-профілактичних заходів щодо підвищення рівня загально-соматичного здоров‘я населення України;
- клініко-біологічне обґрунтування поняття «функціональна норма» в рамках вивчення особливостей індивідуальних адаптаційних можливостей організму людини, як цілісної соматогнатичної системи!

Лекція
Тема:  Цифрові лабіринти ортодонтії
Анонс:

Лекція
Тема:  Цифрові ортодонтичні апарати 3D-друку: MSE, RME Твін блок, металеві ретейнери
Анонс:
У своїй лекції Симон Граф покаже, як віртуально змоделювати і виготовити металевий ортодонтический апарат 3D друку. Він продемонструє різні апарати, зі своїми можливостями і обмеженнями.
Потім він розповість про інтеграцію TAD в тривимірному інтраоральному скануванні, про те, як спланувати пристрій на TAD і про клінічну процедуру.
Крім знімних апаратів, таких як функціональний апарат Twinblock, він спробує розробити корисний алгоритм, щоб можна було виготовити їх на настільному акриловому 3D-принтері.
І, як заключний етап лікування, він розповість як віртуально спланувати, а потім виготовити ретейнер прямого бондування.

Лекція
Тема:  Діджіталізація ортодонтичного прийому. Від КПКТ-діагнозу та симуляції етапів лікування - до фінального функціонального м'язового контролю
Анонс:
Сьогодні дослідження КЛКТ є рутинним дослідженням для встановлення ортодонтічеського діагнозу, особливо в питаннях прогнозу зростання. Великий діапазон програмних продуктів, доступних на ринку, дозволяє об'єднати дані КТ з stl файлом цифрових або фізичних гіпсових моделей, а також з цифровою фотографією пацієнта. Все це дає можливість доктору не тільки поставити точний діагноз, заснований на лицьових ознаках пацієнта, але і простимулювати обличчя пацієнта після завершення лікування в частині положення і співвідношення губ, носогубного трикутника, підборіддя і овалу обличчя. Стабільність результату ортодонтичного лікування важливо контролювати м'язовими тестами.

Лекція
Тема:  Цифровий сетап і 3D виготовлення нейро-м'язевого ортотіка
Анонс:
3D цифрове виготовлення різних апаратів стає частиною нашої повсякденної практики. Ця лекція фокусується на важливості цифрових придбань для наших клінік і на детальному описі різних етапів виготовлення 3D аппарата. Швидкість і якість зберігаються з оптимальними результатами. Хіба тільки зараз почалася ця революція?

Лекція
Тема:  Цифрові технології виготовлення оклюзійних апаратів
Анонс:

Лекція
Тема:  Цифровий 3D друк в ортодонтії. Огляд 3D-принтерів, матеріалів
Анонс:
- Види ортодонтичних робіт із застосуванням 3D принтера;
- Різновиди 3D принтерів, застосовуваних у ортодонтичних лабораторіях;
- Спеціалізовані матеріали для 3D друку, для використання в ортодонтії.

Лекція
Тема:  Цифрове планування кортикальної опори в ортодонтії та технічні аспекти інсталяції мінігвинтів
Анонс:
Кістковий анкораж став невід'ємною частиною сучасної ортодонтичної практики при вирішенні складних клінічних задач, що різко розширило горизонти спеціальності.
Актуальними є роботи направлені на пошук ефективних зон інсталяції імплантатів і методів їх установки. Більш передбачувана і малотравматична установка імплантатів можлива при використанні навігаційних хірургічних шаблонів, сконструйованих із застосуванням цифрових рішень.
Перспективним є використання хірургічних наконечників з зовнішнім контролем інсталяції імплантатів. Це дозволяє мінімізувати сили тертя і проводити установку з значенням торку близького до рекомендацій виробників, а також уникати контамінацій.

Лекція
Тема:  Цифрова лабораторія. Цифра - це сьогодення! І які ваші плани?
Анонс:
У своїй лекції я розповім Вам про мою щоденну роботу в 100 % цифровій лабораторії. Я поділюся з Вами своїм досвідом у таких питаннях, як: цифрова координація у роботі лікаря та техніка, планування, фрезерування та селективне лазерне плавлення. Цифрові апарати не є більш складними чи дорожчими. Вони безпечніші, точніші та більш деталізовані. Ми побачимо як цифрові технології змінюють сучасну стоматологію.

Лекція
Тема:  Цифровий сплінт та 3D-ретейнер: від комп'ютерного дизайну до фіксації
Анонс:

Лекція
Тема:  Цифрові технології: доцільність чи необхідність?
Анонс:
1. Давайте розберемося, що саме ми вважаємо цифровими технологіями? Хто ввів термін, навіщо?
2. Зміст та завдання цифрових технологій. Доцільність чи необхідність?
3. «Аналогова» або «цифрова клініка»? Розумний компроміс.
4. Цифрові прилади та віртуальні можливості.
5. Дистанційне керування та лікування. Як це працює?

Лекція
Тема:  Цифрове бондування брекетів Easy Brace, досвід використання
Анонс:
Найважливіший етап в установці брекетів - це точне визначення поздовжніх вісей зубів. За допомогою накладання КТ на модель, доктор може бути впевнений, що поздовжня вісь зуба визначена точно і, що брекет спрацює саме так, як повинен. До речі, візуальна вісь зуба не завжди або, напевно, часто, не збігається з фактичною. Саме цим і цінно 3D позиціонування брекетів, особливо з накладенням КТ - ми бачимо фактичну вісь, що виключає помилки при позиціонуванні. Easy Brace - це сучасна технологія непрямого цифрового бондування брекетів, яка дозволяє не просто за 10 хвилин зробити фіксацію брекетів пацієнтові, але і зробити це якомога точніше. У своїй доповіді я поділюся з вами своїм клінічним досвідом використання даної системи.

Лекція
Тема:  Робочий процес внутрішньо-ротового сканування в поєднанні з індивідуальним цифровим непрямим бондуванням
Анонс:
Інтраоральне сканування з порадами та рекомендаціями TRIOS для повного сканування зубних рядів, дізнайтеся про все діапазоні хвиль 3Shape додатку для навчання пацієнтів і моніторингу. Плануйте цифрове ортодонтичне лікування і аналізуйте скани.

Лекція
Тема:  Система елайнерів Easy Align, досвід використання
Анонс:
У своїй доповіді я опишу роботу системи прозорих кап Easy Align на прикладі одного клінічного випадку. Буде описаний етап замовлення, діагностики, спільного планування ортодонтичного лікування. Відтворення кінцевого результату на комп'ютері. Окремо покажу етапи роботи з пацієнтом. Проміжні та кінцевий результати.

Лекція
Тема:  Цифрова картка ортодонтичного пацієнта (форма МОЗ) Easy Card: простий і зручний щоденний помічник для ортодонта
Анонс:
Цифрова карточка ортодонтичного пацієнта «Easy Card» розроблена на основі Медичної карти ортодонтичного пацієнта № 043-1 / о Затверджена наказом МОЗ України № 435 від 29 травня 2013 року. Картка являє собою електронну версію доступну з будь-яких девайсів.

У своїй доповіді я розповім наскільки цифрова картка ортодонтичного пацієнта «Easy Card» може спростити роботу лікаря-ортодонта. Розповім про можливості «Easy Card»: як користуватися підказками і як вибирати можливі варіанти для заповнення полів картки; як швидко, і не користуючись таблицями, отримати розрахунок і висновок за антропометричними аналізами. Як за хвилину заповнити всі 30 полів цефалометричного аналізу, і навіть вибрати вид апарату, заповнити щоденник доктора. А ще ви дізнаєтеся про додаткові можливості збереження фотографій пацієнта. До зустрічі на симпозіумі.