Стендові доповіді

Постерна секція

Участь в постерній секції можлива тільки для тих, хто сплатив повний реєстраційний внесок учасників! Допускається один співавтор без реєстрації на Симпозіум.

Постер надається в електронному вигляді, у форматі PPT (шаблон Ви можете завантажити за посиланням нижче).

Постерна доповідь може бути представлена українською, англійською або російською мовами. Російськомовним доповідачам буде надано перекладача.

Текст постерної доповіді повинен містити такі розділи: назва роботи, прізвище та ініціали авторів (не більше двох), назви установ, телефон та електронну адресу авторів для зв'язку, допускається емблема установи.

Структура постера: мета, матеріали і методи дослідження, отримані результати, обговорення та висновок. Малюнки і таблиці повинні супроводжуватися детальними підписами. Бажано використати посилання на використану літературу.

Для всіх постерних доповідей є суворе обмеження в часі до 6 хвилин. Доповідача буде зупинено, коли час буде вичерпано. Прохання бути присутнім, як мінімум, за 15 хвилин до початку Вашої секції. Максимальна кількість авторів - три. Увага, мінімум один з авторів мусить прийняти участь в симпозіумі. Тільки після цього видається сертифікат.

На підставі надісланих заявок, оргкомітетом формується програма постерної секції. Про можливість виступити з постерною доповіддю Вам буде надіслано сповіщення і буде присвоєно номер, відповідно до якого Вам буде надано місце для розміщення в «постерній зоні». За рішенням оргкомітету кращі постерні доповіді можуть бути роздруковані і вивішені. Решта будуть розміщені на інтерактивній постерній плазмі.

Термін подачі заявок на участь в постерній секції - до 1 травня 2024 року.

Постерна секція почне роботу 19 травня о 16-00.

 

Участь в лекційній частині Симпозіуму Асоціації Цифрової Ортодонтії "Цифрова ортодонтія - можливості і реалізація" надає 20 балів для врахування їх при атестації на присвоєння (підтвердження) лікарської кваліфікаційної категорії відповідно до наказу МОЗ України №446 від 22.02.2019 п.3.1.

Участь в Симпозіумі Асоціації Цифрової Ортодонтії "Цифрова ортодонтія - можливості і реалізація" надає 20 балів для врахування їх при атестації на присвоєння (підтвердження) лікарської кваліфікаційної категорії відповідно до наказу МОЗ України №446 від 22.02.2019 п.3.1

Згідно з наказом МОЗ України №446 від 22.02.2019 для успішного проходження атестації необхідно набрати 50 балів за 2022 рік.

Порядок оформлення заявки на постерні доповіді: заповніть шаблон і перешліть на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. В темі листа вкажіть – постер.

Відповідальний: Кікоть Ірина +38 050 402 09 10

ЗАВАНТАЖИТИ ШАБЛОН НА ЗАЯВКУ

 
 
 
kulginskiy farina nozhenko